Články


Nový web pro výrobce nástaveb

2015-01-20 Přečteno: 337x

Eindhoven, 20. ledna 2015

Společnost DAF Trucks představila kompletně novou webovou stránku pro výrobce nástaveb (www.DAFBBI.com). Nová on-line platforma je k dispozici ve třinácti jazycích. Výrobcům nástaveb usnadňuje přístup k pokynům, doporučením a podkladům, které jsou důležité při výrobě nástaveb a při jejich montáži na podvozky vozidel DAF.

Jakmile podvozek určený pro montáž nástavby opustí výrobní závod, často směřuje přímo k výrobci nástaveb, který na něj namontuje nástavbu podle určení vozidla a přání zákazníka – například sklápěcí nebo skříňovou nástavbou nebo nakládací jeřáb a opěrnými nohami. Výrobce nástaveb potřebuje dostatek kvalitních informací a maximální podporu při konfiguraci a montáži nástaveb, proto nová webová stránka s informacemi pro výrobce nástaveb poskytuje ještě podrobnější výkresy podvozků, listy s technickými údaji a výkresy součástí CAD.

Kromě kompletně nového vzhledu byla velká pozornost věnována také zlepšení uživatelského komfortu a snazšímu získávání hledaných informací. Webová stránka například jednoznačně rozlišuje informace o vozidlech Euro 3/5 a Euro 6. Uživatelé najdou potřebné listy s technickými údaji ještě rychleji a mohou si stáhnout více listů najednou. Funkce vyhledávání usnadňuje a urychluje nalezení správného výkresu podvozku a jeho detailů.

Cílem nové webové stránky je nabídnout vysokou úroveň podpory výrobcům nástaveb a pomoci jim při vytváření optimálních řešení tím nejefektivnějším způsobem. Proto si uživatelé mohou z webové stránky stáhnout také soubory ve formátu CAD, které lze využít při vývoji nástaveb, a k dispozici jsou také 3D animace, které zákazníkovi umožňují přesně vidět, jak bude hotové vozidlo vypadat na silnici.

Prostřednictvím webových stránek www.DAFBBI.com mohou výrobci nástaveb také požádat o přístup ke stránce DAF BBI Plus, která obsahuje kompletní příručku pro výrobce nástaveb pro vozidla Euro 6 a podrobné produktové informace, zajímavé novinky, informace o směrnicích EU a dokumentaci k typovému schválení celého vozidla.

Webové stránky www.DAFBBI.com a DAF BBI Plus pomáhají výrobcům nástaveb efektivně vyvíjet nástavby pro vozidla DAF pro nejvyšší kvalitu a maximální spolehlivost vozidla – díky tomu jsou dobrým příkladem programu DAF Transport Efficiency.

Společnost DAF Trucks N.V. – pobočka americké společnosti PACCAR Inc, jednoho z největších výrobců těžkých nákladních vozidel na světě, je předním výrobcem lehkých, středně těžkých a těžkých nákladních vozidel v Evropě*, s 16,2% podílem na trhu v kategorii vozidel s hmotností nad 16 tun v roce 2013 Společnost DAF vyrábí kompletní řadu tahačů a nákladních vozidel a dokáže nabídnout správné vozidlo pro každou přepravní aplikaci. Společnost DAF patří také ke špičce v oblasti služeb k produktům: poskytuje smlouvy na opravy a údržbu s více typy podpory, finanční služby od společnosti PACCAR Financial a prvotřídní služby v oblasti dodávek náhradních dílů. Společnost DAF navíc vyvíjí a vyrábí součásti jako nápravy a motory pro výrobce autobusů a autokarů po celém světě. Společnost DAF Trucks N.V. má výrobní závody v Eindhovenu v Nizozemsku, ve Westerlo v Belgii, v Leylandu ve Velké Británii a v Ponta Grossa v Brazílii a přes 1 000 prodejců a servisních míst v Evropě.

Další informace:

DAF Trucks N.V.

Corporate Communication (korporátní komunikace)

Rob Appels +31 (0)40 214 2104

www.daf.com

DAF Trucks CZ

Marketing

Jiří Brož: +420 323 626 123

jiri.broz@daftrucks.com

www.daftrucks.cz

www.daftrucks.sk

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články